ציוד אמבולנס

 
אמבולנס מכיל מלבד ציוד כללי גם רשימה ארוכה של חפצים הנדרשים לצורך מתן עזרה במצבי חירום והצלת חיים. הציוד הכללי הוא מיטה מתקפלת, אלונקה, כסא מתקפל, ספטול, פנס וולקני, בקבוקי מים, שמיכות פיקה ושמיכת צימר, הדוויס, לוח גב אלומיניום וכמובן שקיות ניילון. גם טפסים, אפודי מגן וכפפות עבודה עבור צוות החירום הכרחיים בתוך האמבולנס.

ציוד אמבולנס מתחת לספסל כולל לוח גב עשוי פלסטיק או עץ, 2 קסדות, 2 תיקים לאירוע טוקסיקולוגי המוני וסיר מיטה.
כפי שניתן לראות, יש סוגים רבים של ציוד אולם החובשים אמורים לדעת כיצד להתשמש בהם במהירות וביעילות. ציוד אמבולנס הוא חלק בלתי נפרד משירותי החירום הניתנים על ידי גופים ציבוריים ופרטיים.
 

סוגים נוספים של ציוד אמבולנס

 
ציוד הכרחי נוסף שניתן למצוא באמבולנסים:
תיק אמבו – זהו תיק המכיל שני תאים. בתא הגדול יש בין היתר סקשן, קרדיו פאמפ, מיכל לפסולת מזוהמת או דוקרת, נרתיק למד לחץ דם ומסיכות הנשמה. מבחינת התא הקטן רצוי להזכיר תחבושות אישיות, שקית עירוי בתוקף ושני משולשים.

ערכה לבדיקת סוכר – בהרבה אמבולנסים המציעים שירותי חירום יש גם ערכה לבדיקת סוכר. ערכה זו מכילה לרוב גלוקומטר, 10 דוקרנים, 10 מקלות למדידת סוכר, טבליות אספירין ועוד.

חמצנים – יש צורך בשלושה בלוני חמצן הנמצאים באמבולנס. 1 בתוך הנרתיק, 1 רזרבי ועוד אחד גדול.

תיק חובש – אי אפשר להזכיר ציוד אמבולנס מבלי לדבר על תיק חובש ובו תחבושות, משולשים, אגדים, פלסטרים, סד לקיבוע ועוד.
 

אמבולנס חנוך לשרותכם

 
בחברת אמבולנס חנוך בע"מ ישמחו להעמיד לרשותכם אמבולנס 24 שעות ביממה ולכל דרישה. אנו מקפידים על שימוש בציוד איכותי בלבד ומציעים ליווי מלא גם במצבי חירום קריטיים.
 
 
ציוד אמבולנס