פרסום מודעות אבל בעיתון

 
 
התמודדות עם פטירתו של אדם קרוב היא קשה ובייחוד בימים שלאחר פטירתו, הקרובים מצויים במעין הלם שמקשה על ההתמודדות עם הבירוקרטיה המאפיינת את אותם הימים, גם אם מותו של האדם היה צפוי מראש. לכן, מומלץ להיעזר בחברה חיצונית שתוכל לעזור עם מודעות האבל.
 

מדוע מפרסמים מודעת אבל?

 
בישראל, מאז הקמתה היה נהוג לפרסם מודעות אבל המודיעות למעשה על פטירתו של אדם. ראשית, מודעות האבל היו דלות במידע וכללו בעיקר את שם הנפטר.
 
 
 
מודעות אבל בעיתון
 
 
 
 
בשנים האחרונות, התווספו פרטים נוספים, כמו למשל מיקום השבעה ומועד ומיקום הלוויה. מודעות האבל לרוב נתלות סביב ביתו של הנפטר ובמקומות רלוונטיים כמו מקום עבודתו וכד'. מדובר במנהג ולא בדבר מה המעוגן בחקיקה, אך מרבית האנשים נוהגים לפיו ונצמדים לאיזשהו פורמט ידוע ומוכר.
 

מה היתרונות הטמונים בהיעזרות בחברה חיצונית?

 
בימים העוקבים פטירתו של קרוב, בצער רב נדרשים הקרובים לעסוק בבירוקרטיה רבה סביב הפטירה- הסדר הקבורה והלוויה, מימוש צוואה, סידורי השבעה וכו'. ביניהם, נושא מודעות האבל- יש צורך להכין פורמט, להגיע לבית דפוס על מנת להדפיס עותקים וכמובן, לגשת למוקדים הרלוונטיים בכדי לתלות אותן. כיום גם נוהגים להפיץ מודעות אבל באינטרנט. הקרובים באותם ימים אינם במיטבם ולרוב אינם מסוגלים מבחינה נפשית, להתעסק בבירוקרטיה ולכן חברה חיצונית אידיאלית.
 

חיסכון בזמן, כסף וטרחה

 
עובדי אמבולנס חנוך בע"מ יוכלו לחסוך לכם אנרגיות, זמן וכסף ולדאוג עבורכם לנושא הדפסת והפצת מודעות האבל על פי בקשתכם, בין אם פיזית, פרסום אינטרנטי או פרסום מודעות אבל בעיתון. חברת אמבולנס אנוך בע"מ תיקח מכם את הפרטים הרלוונטיים ותדאג לעשות זאת עבורכם במינימום טרחה מצדכם.
 

הקלו על עצמכם את ההתמודדות והושיטו יד לעזרה

 
פטירתו של קרוב מציפה רגשות רבים בקרב קרוביו והתמודדות עם בירוקרטיה והליכים פרוצדוראליים כאלה ואחרים לאחר מותו עשויה להיות מאתגרת בלשון המעטה. לכן, אלו ימים בהם בל לכם לחשוש מהושטת יד לעזרה. חברת אמבולנס אנוך בע"מ כאן עבורכם ותוכל ללוות אתכם בימים הקשים ולהקל עליכם ככל הניתן. לפרטים נוספים, צרו קשר במספר הטלפון 03-5034151.