נהג אמבולנס

 
לידה,תאונת דרכים, מחלה, פציעה, שינוע של חולים ממקום למקום, העברה של ציוד רפואי,הסעות של חולים לטיפולים, לבדיקות או לשדה התעופה ועוד, כל אלו מצריכים את שירותיו של האמבולנס.

אולם, מה שהופך את האמבולנס לכלי הצלת חיים במקרים רבים הוא הצוותהרפואי. לרוב רכב ההצלה הנ"ל מצויד בשני חברי צוות לפחות, כאשר אחד מהם הואנהג האמבולנס. מי הם נהגי אמבולנס? מה תפקידם בצוות? ומדוע הם כל כך חשובים? כלהתשובות במאמר הבא.
 

הכשרה של נהגי אמבולנס

 
נהג אמבולנס צריך לעבור הכשרה מקיפה המורכבת משני שלבים עיקריים בטרם הוא מקבל את התואר ואת הזכות לנהוג את כלי הרכב:

הכשרה רפואית: בשלב הראשון עובר הנהג הכשרה רפואית בו הוא לומד כל מה שעליו לדעת על מנת לטפל בפצועים ובחולים בשטח. אנטומיה, פיזיולוגיה, אופן טיפול בפצוע, אופן טיפול בחולה, החייאת מכשירים, החייאת תרופות, מנגנונים ומחלות שונות בגוף האדם, מצבי הכרה שונים, טראומות, חבישות שונות, מחלות קרדיולוגיות, מחלות בריאות, טיפול באירוע רב נפגעים, טיפול בחשיפה לחומרים מסוכנים והרשימה עוד ארוכה.

הכשרה בדרכים: בשלב השני של הכשרת נהג אמבולנס מתקיים תהליך לימוד מקיף בנוגע לכל הציוד שמכיל כלי הרכב, וכמובן השתלמות נהיגה על גבי האמבולנס. כידוע, לעיתים על הנהג לנהוג בניגוד לחוקי התנועה, והשתלמות והתנסות חשובה מאוד במקרים כאלו.
 

דמותו של נהג אמבולנס

 
אולם, נהג אמבולנס מקצועי, מיומן וטוב אינו מסתפק בהכשרה טובה, ובלימוד מקצועי של שלל מחלות וגורמי פציעות שונים, אלא עליו להיות גם בעל אופי מסוים המאפשר לו לעסוק במקצוע חשוב זה. על דמותו של הנהג להיות קרת רוח במצבי חירום, מבינה וחמה בעת הצורך, סובלנית וסבלנית, ובעל רצון עמוק ואמיתי לעזור לחולים ולקשישים במצבים אינטימיים וקשים. כל אלו הם מה שהופכים אותו לנהג טוב יותר ולאיש מקצוע נהדר.
 

נהגי אמבולנס מיומנים ומקצועיים

 
בבואנו להזמין אמבולנס מחברה פרטית, חשוב מאוד שנבחר בחברה המעסיקה נהגי אמבולנס מיומנים ומנוסים. חברת אמבולנס חולון מספקת שירותי אמבולנסים פרטיים למטרות שונות, ומעסיקה נהגים סובלניים ומנוסים במצבי חירום שונים. אחרי הכל כבר הספקנו להבין את חשיבותם הגדולה של הנהגים בהעברות ובמצבי חירום שונים.

זקוקים לנהג אמבולנס? חייגו למספר 073-7841884, ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה.
 
 
שירותי קבורה