מודעות אבל

 
מותו של בן משפחה מתרחש לנצח באופן בלתי צפוי ותופס את בני המשפחה כשאינם מוכנים. גם אם בערוב ימיו סבל המנוח ממחלה קשה וגם אם כביכול הסוף הבלתי נמנע היה צפוי מבחינה רפואית, המוות תמיד מפתיע אותנו והבשורה כואבת וקשה מנשוא. לרוע המזל, דווקא בימים הראשונים שלאחר הפטירה צריכים בני המשפחה לעסוק באינספור הליכים בירוקרטיים ולוגיסטיים הקשורים לטקס הקבורה, לשבעה ועוד.

כדי לעבור את הימים הראשונים עם מינימום מאמץ והשקעה במטרה לעכל את הבשורה המרה ולהתאבל כראוי, מומלץ להיעזר בכל גורם אפשרי. במאמר שלפניכם נפרט אודות שירות מיוחד של ניסוח, פרסום והדפסה של מודעת אבל.
 

מדוע מומלץ להיעזר בשירותים של חברה מקצועית עבור מודעת אבל?

 
ישנן סיבות רבות שבגינן מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית בכל הקשור למודעת אבל.
להלן כמה מהן על קצה המזלג:

  • הכוונה מקצועית – מודעת אבל יש לנסח באופן מסוים מאוד, לעצב באופן ספציפי ולפרסם בכלי התקשורת המתאימים. לא תמיד ניתן לאתר את המידע הנחוץ ליצירה ולפרסום של מודעות אבל תוך זמן קצר ולכן מומלץ תמיד לעבוד מול אנשי מקצוע המתמחים בתחום, המכירים אותו לפני ולפנים.

  • חיסכון בזמן - אחד היתרונות המרכזיים הגלומים בעבודה מול חברה מקצועית בא לידי ביטוי בחיסכון הניכר בזמן. במקום ליצור קשר עם העיתונים המרכזיים, לדון בהצעות מחיר, להסתובב ברחובות השכונה כדי לתלות מודעות ולהשקיע אנרגיה וזמן בניסוח המודעה, מפקידים את כל העבודה המורכבת בידיהם של אנשי מקצוע מתאימים וכך ניתן לנצל את הזמן לארגון סידורי הלוויה והשבעה ללא קושי.

  • חיסכון בכסף – על ידי עבודה מול חברה מקצועית ניתן ליהנות ממחירים נמוכים עבור הדפסת מודעות אבל ופרסום המודעות בעיתונים.
 

מודעת אבל – השאירו את הטיפול בידיים שלנו

 
אם איבדתם זה עתה קרוב משפחה, הרשו לנו להשתתף בצערכם ולהביע את תנחומינו הכנים. חברת אמבולנס חנוך תשמח לסייע לכם בכל הקשור לניסוחה של מודעת אבל, להדפסתה ולפרסומה בעיתונים לבחירתכם. אנשי המקצוע של החברה מעניקים ללקוחותיה שירות מיוחד הכולל הדפסת מודעות אבל והדבקתן במקומות לפי בחירתכם תוך שעה בלבד.

לפרטים נוספים ולהזמנת השירות אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של החברה 24 שעות ביממה בטלפון 073-7841884 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

למידע נוסף אודות שירותי החברה>>
 
 
דואגים לטפל לכם בסידורי הלוויה
 
 
 
מודעת אבל