העברת נפטרים

 
 
זקוקים לשירותי העברת נפטרים?
צרו קשר עם נציגי חברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ ונוכל ללוות אתכם גם ברגעים הקשים.


אנו בחברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ יודעים עד כמה היפרדות מאדם אהוב היא נושא כאוב. יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לטפל ברגישות הרצויה במקרים מן הסוג הזה, לרבות בשירותים מיוחדים של העברת נפטרים. נציגינו מחזיקים בניסיון משמעותי בהתנהלות מול גורמים שונים.
 
 
 
העברת נפטרים
 
 
 
 
דרכנו תוכלו לחסוך את עוגמת הנפש המלווה התנהלות בירוקרטית מול הרשויות, בתי החולים ושאר המוסדות. אנו נדאג לפרוצדורות הכרוכות בתהליך הקבורה ונספק ייעוץ ראשוני מלא וללא התחייבות.
 

תהליך העברת נפטרים אל בית הקברות

 
לא רבים יודעים זאת, אך תהליך העברה של נפטרים כרוך בלא מעט משימות וסידורים. בשלב הראשון תצטרכו למצוא חברה המעניקה שירותי אמבולנס המבצעים העברה אל בית החולים. כאשר אדם נפטר בביתו או בכל מקום שהוא לא בית חולים, רופא חייב לקבוע ולתעד את שעת המוות. בנוסף, הרופא מעניק תעודת פטירה בשלושה העתקים. במהלך ההמתנה בבית החולים נעמוד לרשותכם לצורך סידורי הקבורה:

  • תיאום מועד הקבורה עם חברת קדישא
  • הפצת מועד הקבורה באופן טלפוני מול כל המכרים
  • שליחת מודעות אבל אל בית הדפוס
  • פיזור מודעות האבל

בשלב האחרון של התהליך אנו נעביר את הנפטר אל בית הקברות על פי בחירתכם. האמבולנסים ערוכים במשך 24 שעות ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. אנו נדאג לבקש את אישור הקבורה ממשרד הבריאות ונעשה הכל כדי להקל עליכם. אל תשארו לבד ביום פטירתם של חברים, בני משפחה או בני זוג. אנו נבצע עבורכם כל בקשה באדיבות ונתאם גם סידורי קבורה בחו"ל.

חייגו עכשיו למספר 073-7841884 או השאירו פרטים באתר ונוכל ליצור עמכם קשר בהקדם.