הזמנת אמבולנס

 
הזמנת אמבולנס נותנת מענה על מצבי חירום ויכולה גם להציל חיים. אמבולנס הוא כלי רכב מיוחד המכיל ציוד רפואי מגוון.
נהגי אמבולנס עוברים הכשרה מיוחדת וגם הצוות הנמצא בו עומד בסטנדרטים גבוהים מאוד. את האמבולנס אפשר להזמין במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אמבולנס מיועד לפינוי נפגעים אל בתי חולים ומשמש גם לצורך העברת חולים מבתי אבות, מוסדות דיור מוגן, מקומות ציבוריים וכן הלאה.
 

הזמנת אמבולנס חיונית במצבים הבאים

 
תאונת דרכים – מי שנוכח בתאונת דרכים נדרש להזמין אמבולנס מהר ככל האפשר. חל איסור על הזזת הנפגעים או טיפול בהם עד הגעת הצוות הרפואי. במידה ומדובר על תאונת דרכים בה מעורב נהג אופנוע, אין להוריד את הקסדה מראש.

טביעות – גם בחופי ים ובריכות ציבוריות נדרשת לעיתים הזמנת אמבולנס במהירות. הטיפול המקצועי היחיד המתאים עבור אדם שעבר טביעה ניתן על ידי הצוות הרפואי של האמבולנס.

התקפי לב – בניגוד למקרים הקודמים, כאן מדובר לרוב על הזמנת הזמנת אמבולנס לתוך בית. יש לשים לב לצורך בהזמנה של אמבולנס מיוחד לשירות חולי לב.

חוסר נשימה – גם חנק, חוסר הכרה וחוסר נשימה מחייבים הזמנה של שירותי חירום הניתן על בסיס אמבולנס. יש לנסות ולספק עזרה ראשונה לנפגע אך במקביל להזמין את האמבולנס תוך העברת פרטים מלאים כגון שם, גיל, מקום מגורים, כתובת מדויקת וכן הלאה.
 

אמבולנס זמין 24/7

 
אנחנו בחברת אמבולנס חנוך בע"מ מציעים שירותי אמבולנס הכוללים הסעות חולים, שירותי קבורה, סידורי הלוויה, הטסת נפטרים והעברת נפטרים. יש לנו את הידע והציוד הדרוש במתן עזרה ראשונה ומאחורינו שנים רבות של ניסיון.
 
 
הזמנת אמבולנס