הדפסת מודעות אבל

 
צוות חברת אמבולנס חנוך בע"מ משתתף בצערכם, ומבקש להציע את עזרתו בסידורי ההלוויה של יקיריכם כולל הדפסת מודעות אבל. עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה עבור כל שאלה או תהייה במספר 073-7841884
 

שירותי הדפסת מודעות אבל

 
משפחה הנאלצת להתמודד עם אבל זקוקה לעזרה. את העזרה הזו ניתן לקבל רק באמצעות שירות אדיב של חברה מקצועית, אשר יודעת לגלות רגישות לצרכי הלקוח.

השירות כולל הדפסת מודעות אבל, פרסום ותלייה. המשפחה יכולה לבקש פרסום מודעות אבל בידיעות אחרונות, מודעות אבל במעריב או מודעות באמצעי מדיה אחרים.

בנוסף, הפרסום מלווה בתלייה של המודעות ברחבי העיר וליד ביתו של הנפטר.
 

יתרונות הדפסת מודעות אבל דרך חברה מקצועית

 
בירוקרטיה – הדפסה של מודעות דורשת התנהלות מול גורמים שונים. בני המשפחה לא צריכים לקחת על עצמם את הנושא בימי האבל, ולכן תפקידה של החברה הוא להקל, ולרכז את כל הנושאים הבירוקרטיים תחת קורת גג מקצועית אחת.

עלות – זול יותר להדפיס מודעות דרך חברה מקצועית המכירה את הגורמים המעורבים, מאשר להשוות בין הצעות מחיר שונות באופן עצמאי. באמצעות החברה ניתן לפרסם מודעות אבל בכל העיתונים, להדפיס מודעות ולהדביק אותן תוך שעה.

נוחות – המטרה של מודעות אבל היא ליידע את הציבור הרחב על פטירתו של אדם. הדפסת מודעות על ידי בן משפחה קרוב לנפטר יכולה להיות מלווה בעוגמת נפש רבה, ועדיף להימנע ממנה. מצד שני, אי אפשר לוותר על הדפסה של מודעות, ולכן האופציה הנוחה והמומלצת היא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית.
 

מה כוללת הדפסה של מודעות אבל?

 
הדפסה של מודעות אבל דרך חברה מקצועית מתבצעת בהתאם לנהלים המקובלים.
בשלב הראשון אוספת החברה את פרטי המידע החשובים הכוללים:
  • מיקום השבעה
  • מועד ההלוויה או האזכרה
  • מיקום הקבורה
  • שם הנפטר
  • שמות בני משפחתו

לאחר מכן מתפנים אנשי המקצוע של החברה על מנת לנסח מודעה מכובדת. הניסוח מתחיל עם שורה המכריזה על דבר מותו של הנפטר, ממשיך עם תיאור קצר של הנפטר, ומסתיים עם פרטים על ההלוויה או מקום השבעה. בחלק מהמודעות נהוג לציין גם את שמות הוריו של הנפטר, בהתאם לבקשת המשפחה. את המודעות חותמים בשמם של האנשים הקרובים לאדם, ומציינים את תיאור הקרבה המשפחתית.
 

פרסום מודעות בעיתון

 
באמצעות החברות הקיימות ניתן לפרסם את המודעה בעיתונות הכתובה, וכך להגיע למספר גדול של אנשים. בין אם מדובר על מודעות אבל בידיעות אחרונות או על מודעות אבל במעריב, מחיר המודעה בעיתון נקבע על פי פרמטרים קבועים של גודל המודעה, מיקומה בלוח מודעות האבל, כמות המילים וכדומה. בנושא הזה כדאי להתייעץ עם נציגי החברה האחראית על ההדפסה ולברר לגבי האפשרויות השונות.

למרות שניתן להדפיס את המודעות בבית, מומלץ לפנות אל גורם מנוסה אשר בתמורה לכמה מאות שקלים בלבד לוקח על עצמו את כל תהליך הייצור, ההפצה, ההדבקה והפרסום של המודעות. לסיכום, הדפסה ופרסום מודעת אבל באמצעות חברה חיצונית הם חלק משירות המספק תועלת רבה למשפחתו של הנפטר.

אנו בחברת אמבולנס חנוך נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומהיר ויחס אישי בשעתכם הקשה.
 
 
הדפסת מודעות אבל