אמבולנס - שאלות נפוצות

 
אמבולנס חנוך בע"מ מציעים שירותי אמבולנס פרטי הכוללים מגוון רחב של שירותים
בשנים האחרונות אנו רואים כמות הולכת וגוברת של התפתחות חברות אמבולנס פרטיות, המציעות שירותים מתחרים לאלו המוצעים על ידי חברות האמבולנס הציבוריות. אמבולנס חנוך בע"מ מציע מגוון רחב ביותר של שירותים, הכוללים בין היתר גם שירותי אמבולנס. חשוב להכיר את השירותים הפרטיים מבעוד מועד, ולכן קיבצנו עבורכם כמה שאלות נפוצות ואת התשובה להן, בכדי להקל עליכם בבחירת האמבולנס והשירות המתאים עבורכם.

הנה כמה תשובות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לשירותי אמבולנס
 

כיצד ניתן להזמין שירותי הסעת חולים?

 
הזמנת שירותי הסעת חולים יכולה להיות רלוונטית לכל מי שמעוניין בהסעה נוחה ובטוחה של חולים במצבים שונים, והיא יכולה להתאים לחולים שאינם יכולים להתנייד בכוחות עצמם, חולים הזקוקים למכשור מיוחד כגון מכלי חמצן לשם ניידות ממקום למקום וכמובן חולים הסובלים ממקרה אקוטי אשר דורש הסעה על ידי צוות רפואי מומחה. את הזמנת השירות, ושירותים נוספים, ניתן לבצע בקלות דרך מוקד הטלפון של החברה במספר 073-7841884.

 

כיצד מתבצע טיפול בנפטרים?

 
לצערנו הרב, לעיתים הטיפול הרפואי אינו מספיק לשם הצלת האדם, וכן ישנם מקרים בהם הזמנת האמבולנס מתבצעת רק לאחר פטירתו. במקרים אלו, יש לטפל בנפטר עד רגע הקבורה. אמבולנס חנוך בע"מ מסייעים בפינוי הגופה מבית הנפטר ויצירת הקשר עם חברה קדישא. כמו כן, ניתן להיעזר בשירותי החברה השונים בתחום הלוויות כגון הדפסת מודעות אבל, שכירת ציוד ללוויה, הוצאת תעודת פטירה וכדומה. שירותים אלו מאפשרים לכם להתרכז באבלכם בעוד החברה מטפלת בלוגיסטיקה הקשורה בטיפול בנפטר.
 

האם ישנה אפשרות לשכירת השירות לשם אבטחת אירועים?

 
 
מלבד שירותי האמבולנס הדחופים המוצעים על ידי החברה, ניתן להשתמש גם בשירותי אבטחת אירועים. את השירות יש לקבוע מראש באמצעות שיחה עם המוקד בטלפון 073-7841884 בה יקבע כמות האמבולנסים שיעמדו לרשות האירוע, מחיר השירות ועוד, תוך התייעצות עם מומחים בתחום אשר יאפשרו את קביעת התנאים המתאימים ביותר לאירוע.
 
 
 
 
 
שירותי אמבולנס
 
 
 
 
>>למידע נוסף על שירותי אמבולנס פרטי - לחצו כאן
 

מהם ההבדלים בין אמבולנס פרטי לאמבולנס ציבורי?

 
ישנם הבדלים רבים בין אמבולנס פרטי לציבורי, כאשר הבולט ביותר הינו בשירות הניתן. אמבולנס פרטי מציע מגוון רחב הרבה יותר של שירותים מזה של אמבולנס ציבורי, המציע רק שירותי אבטחת אירועים ציבוריים והסעת חולים. כמו כן, אמבולנס ציבורי יכול לעשות שימוש בסירנות לשם פינוי הכביש מרכבים ויצירת נתיב מהיר לנסיעה.
 

כדאי להכיר שירותי אמבולנס פרטי כגון אלו המוצעים על ידי אמבולנס חנוך בע"מ

 
השימוש בשירותי אמבולנס פרטי יצר תחרות בשוק אשר לא רק הורידה את מחירי השירותים, אלא גם שיפרה אותם באופן ניכר, וכיום אנו רואים יותר ויותר אנשים הבוחרים להיעזר באמבולנס פרטי על פני זה הציבורי, ולכן חשוב להכיר את השירותים השונים המוצעים לנו ומתי הם יכולים להיות רלוונטיים עבורנו.