אמבולנס בשפלה

 
לעיתים אנו חייבים להזמין אמבולנס כדי להקדים תרופה למכה, ולעיתים הזמנת אמבולנס מתרחשת בצורה פתאומית עקב פציעה, חבלה, או אירוע רפואי בלתי צפוי. הזמנת אמבולנס בשפלה, כמו במקומות אחרים בארץ נעשית בדרך כלל על ידי חיוג למוקד. המוקד הוא ארצי ומשמש כנתב של השיחות לכל איזורי הארץ, שמהם יכול המוקדן להזמין אמבולנס לפי הקירבה של המתקשר לאמבולנס הקרוב ביותר ובהתאם לחומרת ההזמנה.
 

אמבולנס פרטי

 
הזמנת אמבולנס בשפלה יכולה להיעשות על ידי חברות פרטיות והזמינות שלהם גבוהה. כאשר מזמינים אמבולנס פרטי, יש לוודא כי מדובר בחברה מוכרת המורשית להסיע חולים ונפגעים, וכי באמבולנס נמצא אדם שעבר הכשרה מקצועית בתחום הגשת עזרה ראשונה. לחברות אלה יש מוקד חירום אשר פועל כל ימות השבוע, 24 שעות ביממה והן אמורות להעניק שירותים נוספים מעבר לשירותי מד"א כגון:

 • העברת חולים ממוסד רפואי אחד לאחר
 • העברת חולים לאירועים וחזרה
 • העברת קשישים מבתי אבות לבתי חולים וחזרה
 • העברת נפטרים לבתי חולים ולבתי קברות
 • העברת גופות להטסה

 • בנוסף לכך, יש לוודא כי הזמנת האמבולנס מאפשרת גם רופא מלווה.
   
  אמבולנס בשפלה
   

  החזרים מקופות החולים

   
  יש מקרים שבהם קופות החולים מעניקות החזרים להזמנת אמבולנס בשפלה, או בכל מקום אחר, לרבות אשפוז לאחר פינוי, העברת חולה מחדר מיון לבית חולים אחר, אישה בהריון הנמצאת למעלה מ - 40 ק"מ מבית החולים, אירוע במקום ציבורי אשר במהלכו אדם מאבד הכרה, ואדם אחר מזמין עבורו אמבולנס ותאונה במקום העבודה.

  חברת חנוך אמבולנס פרטי בע"מ פועלת באישור משרד הבריאות, ומפעילה שירותי אמבולנס מתקדמים בכל הארץ. מוקד החברה נמצא בחולון, אך האמבולנסים נמצאים בפריסה ארצית ומגיעים גם לאיזור השפלה. אם אתם זקוקים לאמבולנס לכל מטרה, חנוך אמבולנס פרטי בע"מ עומד לשירותכם כל ימות השבוע ובכל שעה בה תזדקקו לשירות כזה או אחר.