אמבולנס בחולון

 
בישראל קיימות כיום חברות אמבולנסים פרטיות, כלומר כחברה פרטית. חברות אמבולנסים פרטיות מספקות שירותים שונים העונים על מטרות שונות. למרבית החברות קיימים מוקדים שונים בערים ספציפיות בארץ, כמו לדוגמה חברות אמבולנס בחולון. עם זאת החברות מחולקות למוקדים הפזורים בארץ, בהם נמצאים אמבולנסים בכוננות לקריאות מיידיות. כמו כן מרבית החברות מספקות הסעות לכל חלקי הארץ, גם אם הן ממוקדות במוקד אחד.

חברות אמבולנס פרטיות אינן שונות מהאמבולנס הציבורי,
גם מטרת האמבולנס הפרטי היא להעביר חולים ונפגעים ממקום למקום בזמן הקצר ביותר. עם זאת, בנוסף לכך, מציעות החברות הפרטיות שירותים שונים שהאמבולנס הציבורי אינו מציע. הנה כמה דוגמאות לשירותים עליהם עונות חברות אמבולנסים פרטיות.

  • העברות חולים ממקום למקום – באם יש צורך להעביר חולים ממקום למקום, מהבית לשדה התעופה, מהבית למרפאה, או כמובן לבית החולים.
  • הסעת בעלי מוגבלויות לאירועים – אנשים בעלי מוגבלויות עם קושי בהסעה לאירועים לדוגמה, יכולים להיעזר בשירותו של אמבולנס פרטי.
  • העברות חולים לחו"ל – קיימים גם אמבולנסים אוויריים המאפשרים העברת חולים ממדינה למדינה.
  • הסעות קשישים אל בתי גיל הזהב.
  • העברת ציוד רפואי ותרופות רפואיות.
 

הפרמטרים לבחירת חברת אמבולנסים פרטית

 
אמבולנסים פרטיים מחויבים לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד, זאת בשל המבחן האם הם יכולים לספק טיפול מהיר ויעיל, שחלק מהטיפולים הנ"ל עשויים אף להכריע בין חיים למוות. לכן מומלץ לראות כי חברת אמבולנסים פרטית בה אתה חושב לבחור אכן תעמוד בתקנים הנ"ל:

  • מספר אמבולנסים גדול הפזור במקום קרוב אליך.
  • אמבולנסים בעלי ציוד רפואי חדיש ומתקדם בכדי לדאוג שהמטופל יוסע בדרך הטובה ביותר.
  • פיקוח של משרד הבריאות על עבודת האמבולנסים. משרד הבריאות מעמיד מטעמו נציגים המפקחים על הציוד באמבולנס, על העבודה, ושלא חסר אף ציוד רפואי במלאי.
 

חברת אמבולנס חנוך לרשותך

 
 
חברת אמבולנס חנוך היא חברת אמבולנס בחולון העומדת לרשותך 24 שעות לכל מענה. החברה עונה על כל הפרמטרים החשובים שחברת אמבולנס פרטית מחויבת להם, וכן מציעה מגוון שירותים רחב לרשותך לשינוע חולים ונפגעים ממקום למקום, תוך שימוש באמבולנסים בעלי ציוד רפואי מקצועי ומתקדם, נהגים מקצועיים שעברו הכשרה במגן דוד אדום וכמובן פרמדיקים מנוסים ומקצועיים.

אמבולנס חנוך - עומדים לרשותכם בכל שעה במספר 073-7841884
 
 
 
אמבולנס בחולון