אמבולנסים פרטיים

 
 
לרוב, במצבי חירום כולנו נעשה את הפעולה המתבקשת, נחייג 101 ונגיע לשירותיו של מגן דוד אדום. אולם, במקרים מסוימים יתכן ודווקא עדיף להיעזר בשירותיה של חברה פרטית, שכן היא מעניקה סל שירותים מעט יותר רחב, והיא עשויה להיות הפתרון המתאים ביותר במצבים שונים. חברת אמבולנסים פרטיים תפקידה, ממש כמו האמבולנס הציבורי, להעביר נפגעים או חולים במצבים שונים ממקום למקום, אלא שאם נתעמק מעט יותר נוכל לשים לב כי החברה הפרטית יכולה לסייע לנו במקרים רבים הרבה יותר ממד"א.
 
 
 
אמבולנסים פרטיים
 
 
 
 

שימושים שונים של אמבולנסים פרטיים

 
סל השירותים אשר מציעה חברת אמבולנסים פרטית כולל:

  • העברה של נפטרים אל מקום הקבורה.
  • העברה של חולים או פצועים מבתי החולים השונים אל שדה התעופה לצורך הטסה וקבלת שירותים רפואיים בחו"ל.
  • העברת חולים לקבלת טיפול במדינות אחרות באמצעות שירותי אמבולנס אווירי.
  • הסעה של קשישים אל ומבתי האבות השונים.
  • העברה של חולים או בעלי מוגבלויות שונות לאירועים או טיפולים שונים.
  • שינוע והעברה של ציוד רפואי, ועוד.
 

החזרים כספיים

 
כאשר עושים שימוש בשירותיו של מגן דוד אדום כללי ההחזר ידועים: כל נסיעה אשר מסתיימת באשפוז זכאית להחזר מטעם קופות החולים השונות, אולם במקרה של חברות פרטיות המצב מעט שונה. במידה ועשיתם שימוש בחברה המעניקה שירותי אמבולנס פרטי כמעט תמיד תאלצו לשלם את המחיר הנקוב. אומנם העלויות של אמבולנס פרטי לעומת אמבולנס ציבורי נמוכות יחסית, אך כמעט תמיד עולה השאלה, במיוחד אצל אלו אשר העושים שימוש גבוה בשירות, האם ניתן לקבל החזרים כספיים.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן במספר דרכים לקבל החזרים גם על שירות פרטי דרך ביטוח לאומי, חברות הביטוח השונות או קופות החולים.
 

אמבולנסים פרטיים רק אצל המקצוענים

 
אם בחרתם לעשות שימוש בחברה המעניקה שירותי אמבולנס פרטי חשוב מאוד שתדעו לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, אשר מעניקה שירות זמין 24 שעות ביממה. חברת אמבולנס חנוך מעניקה שירות אדיב ומקצועי, אנשי מקצוע מנוסים, זמן המתנה קצר והכל במחירים נוחים לכל כיס.
אל תשחקו בבריאות שלכם, בחרו באמבולנס חנוך לביצוע ההעברה הבאה.

אמבולנס חנוך - עומדים לרשותכם בכל שעה במספר 073-7841884