אבטחת אירועים

 

בלעדי לאמבולנס חנוך בע"מ !

 

שירות אבטחת אירועים בשילוב עם פרמדיק מוסמך

 
בניגוד למה שרבים בקרב הציבור הרחב נוטים לחשוב, לא רק באירועים המוניים נדרשת אבטחת אירועים, אלא גם באירועים צנועים יותר שבהם קיימת שאיפה שהאירוע יתנהל על מי מנוחות. האבטחה נדרשת לא רק כדי לשמור על משתתפי האירוע מפני גורמים עוינים מן החוץ, אלא גם כדי לשמור על המוזמנים מפני מוזמנים אחרים ששתו יותר מדי אלכוהול ומקרים חריגים נוספים.

מעבר לכל זה, שירותי האבטחה מאפשרים ליצור סביבה מוגנת ומבודדת, לתרום להתנהלות התקינה של האירוע, לדאוג לכך שאך ורק אלו שזכו להיות מוזמנים לאירוע אכן ייכנסו למתחם שבו הוא מתנהל ועוד. מאבטחים מקצועיים משרים תחושה של ביטחון. תחושה זו מתעצמת כאשר מדובר בשילוב בין אנשי אבטחה לפרמדיקים.
 

באילו מקרים צריך שירותי אבטחת אירועים

 
באופן עקרוני כל מי שמעוניין לשכור שירותי אבטחת אירועים יכול לעשות כן ללא שום קושי מכיוון שכיום פועלות בישראל לא מעט חברות אבטחה. עם זאת, ישנם כמה סוגי אירועים שבהם צוותי אבטחה הינם בגדר חובה:

חתונות – אבטחה בחתונות נדרשת עבור אלו שמעוניינים להבטיח כי במהלך הערב לא יפרצו קטטות אלימות, עבור אלו שמעוניינים למנוע גניבה של הכספת וכבר קרו מקרים שבהם רכב החתונה נגנב במהלך הצילומים המקדימים, קחו זאת לתשומת לבכם.

פסטיבלים ומסיבות בטבע – אבטחה נדרשת באירועים מסוגים שונים המתקיימים בטבע על מנת להגן על החוגגים מפני פולשים בלתי רצויים (ובאותה נשימה יש לציין כי בעזרת אבטחה באירועים מעין אלו ניתן להגן על המפיקים מפני פלישת חוגגים שלא שילמו עבור הכניסה). כמו כן, שכיחות הפציעות גבוהה יותר באירועים המתקיימים בטבע וחשוב לתת על כך את הדעת.

הופעות – אבטחה של הופעות מיועדת מצד אחד למנוע חוסר סדר בקהל שיכול לגרום לצפיפות מסוכנת ומצד שני להגן על האמן או האמנים המופיעים.
 

החשיבות של שילוב פרמדיק במערך אבטחת אירועים

 
הפרמדיקים הם אנשי מקצוע המוסמכים להעניק טיפול רפואי בשטח במקרים שבהם אין רופא בסביבה, כשהטיפול הראשוני אמור לייצב את מצבו של הפצוע עד להגעת הרופא.

ההמלצה הטובה ביותר בכל הקשור לאבטחת אירועים היא לעבוד מול חברה שמספקת שירותי אבטחה ושירותי פרמדיקים במקביל מכיוון שבאופן כזה אין צורך לעבוד עם יותר מחברה אחת במקביל. לרוב עבודה מול חברה אחת שמספקת את שני השירותים במקביל מובילה להוזלת עלויות ולשיפור רמת התפעול במהלך האירוע.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת אמבולנס חנוך בע"מ. החברה מתמחה באספקת שירותי פרמדיקים ושירותי אבטחת אירועים לכל צורך. הנציגים של החברה זמינים עבורכם בטלפון רב קווי 03-5034151 וכן בטלפון נייד 073-7841884. בנוסף לכך באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.


לשירותי אמבולנס נוספים - לחצו כאן
 
 
אבטחת אירועים ושירותי פרמדיק